Про центр

Деталі

pdf  Положення про Регіональний Центр

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області (далі – Регіональний центр, Центр) є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) у Донецькій області.

 Регіональний центр утворюється, реорганізовується та ліквідовується Міністерством юстиції України за пропозицією Координаційного центру з надання правової допомоги з урахуванням потреб відповідної адміністративно-територіальної одиниці та забезпечення доступу осіб до безоплатної правової допомоги.

 У своїй діяльності Центр керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, наказами Міністерства юстиції України та наказами Координаційного центру, а також цим Положенням.

 Під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими суб’єктами надання безоплатної правової допомоги, органами адвокатського самоврядування, громадськими об’єднаннями.

 Основним завданням Центру є:

- підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення (правопросвітництво);

-  забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги і безоплатної вторинної правової допомоги;

-      забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Регіональному центру підпорядковуються такі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - місцеві центри):

-       Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-       Маріупольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Регіональний центр фінансується за рахунок коштів державного бюджету, інших не заборонених законодавством джерел.

         Для виконання покладених на Регіональний центр завдань останній має право виступати реципієнтом проектів та програм міжнародної технічної допомоги, виконавцем регіональних та місцевих програм.

   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

inform

   

Digest banner1

   

pamyatka

   

Skype image

   

Emblema GO Psihologich.krizova

   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua