Емблема Мобільні консультативні пункти

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

   

Успішне вирішення цивільного спору позивача за договором довічного утримання.

Деталі

Савченко Євген Олександрович фото адвокатаЗавдяки правової допомоги адвоката Донеччини власник майна зміг повернути собі житлове приміщення та розірвати договір довічного утримання.

          До Краматорського місцевого центру з надання БВПД звернувся чоловік з метою отримання правової допомоги з питання розірвання договору довічного утримання. Задля надання звернику правової допомоги на безоплатній основі, фахівці центру перевірили належність останнього до вразливої категорії населення: С. є суб"єктом права на надання БВПД, відповідно до п.1 ч.1 ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу". На підставі обставин справи, зазначених у заяві гр-на С., місцевим центром було видано  доручення від 16.10.2015р. №62640000139 на призначення адвоката Євгена Олександровича Савченка, який захищатиме майнові інтереси гр-на С.

Детальніше...

Укладення шлюбів між внутрішньо переміщеними особами

Деталі

colca      Порядок реєстрації шлюбу між внутрішньо переміщеними особами не відрізняється від  порядку укладання шлюбу мешканцями місцевих громад інших територій України. Цей порядок регулюється ст. 32 Сімейного кодексу України та Правилами реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

Пам'ятка позичальника, який має заборгованість перед банком за споживчим кредитом та потрапив у скрутне фінансове становище

Деталі

від ММЦ 13.06.2016 Картинка про Памятка позичальника 1До Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують надходити численні звернення громадян щодо неможливості виконання обов'язків, передбачених кредитними договорами з банками. У зв'язку з чим, пропонуємо для керування в правовідносинах з банком пам'ятку позичальника.

 


Детальніше...

Виконання батьками обов'язку утримувати дитину

Деталі

від ММЦ 02.06.2016 Картинка про Виплата аліментів на дитину 1Обов’язок утримувати дитину до досягнення нею повноліття покладений рівною мірою на обох батьків, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі чи ні, і у випадку позбавлення батьківських прав. Одним зі способів виконання обов’язку з утримання дитини є сплата одним з батьків аліментів на утримання дитини.

            До Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги часто звертаються з подібними проблемами, тому наведемо кілька прикладів щодо вирішення цього питання.

Детальніше...

Погашення кредитної заборгованості в зоні антитерористичної операції – питання, яке не дає спокою мешканцям тимчасово непідконтрольної території України та внутрішньо переміщеним особам.

Деталі

від ММЦ 27.05.2016 Картинка про банк 1

Війна на сході України вплинула на життя мільйонів людей, які живуть у зоні бойових дій. Багато з них потрапили в скрутне матеріальне становище.

 

«Не можу платити за кредит! Банк залякує стягненням заборгованості за кредит та погрозами по телефону»,- говорять жителі місцевих громад, які звертаються до Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Передача нерухомості у спадок
  2. Правова консультація щодо порядку перетину неповнолітньою дитиною кордону України без супроводу одного з батьків
  3. Нарада з заступником губернатора Донеччини та управління ООН з питань координації гуманітарних справ
  4. Визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням
  5. Через те,що частина доказової бази знаходиться на тимчасово окупованій території України,адвокати з Донеччини домоглися змінення та зменшення кількості епізодів кримінального правопорушення у справі про вчинення особами злочинів у сфері наркотичного обігу
  6. Спадщина: кілька важливих моментів, про які варто знати
  7. Тренінг для адвокатів з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання
  8. Демонстрація фільму "Північ АТО"
  9. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги
  10. Нарада з Міністром юстиції України щодо створення бюро правової допомоги в Україні
   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner

   

pamyatka

   

Skype картинка 1

   

Емблема ГО Психологіч.кризова служба 1

   
   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua