Емблема Мобільні консультативні пункти

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Державна реєстрація громадських формувань - нова послуга місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Деталі

19.07.2016 фото 1-го зайняттяСьогодні, 19.07.2016, в приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області, працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управлінняюстиції у Донецькій області, за участі представників центрів надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) Донецької області, було проведено навчання щодо загальних засад проведення державної реєстрації та порядку прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Детальніше...

Громадські формування проходитимуть державну реєстрацію за новим порядком.

Деталі

від ММЦ 05.07.2016 Картинка1 про Призупинення виплат ВПОНаказом Міністерства юстиції України від 17.06.2016 №1717/5 запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи. Цей Порядок затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року №359/5.

Детальніше...

Закриття кримінального провадження у справі про зайняття гральним бізнесом – успішний захист адвоката Донеччини.

Деталі

Кадієвський1Обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.203-2 КК України, мало не обернулося для чоловіка притягненням до кримінальної відповідальності з відбуттям покарання. Однак адвокат Олександр Кадієвський довів непричетність свого клієнта до інкримінованого йому кримінального правопорушення.

Адвокат Донеччини домоглася справедливості у справі про скасування судових наказів щодо нарахування заборгованості за користування житлово-комунальними послугами.

Деталі

Кравчук Людмила Єгорівна фото адвоката     Працівники місцевих центрів у своїй роботі часто зустрічаються з такими цивільними справами, як скасування судового наказу. Ось, наприклад, такий випадок із роботи центру.До Маріупольського місцевого центру з надання БВПД звернулась гр-ка Р, яка є громадянкою України та такою, у якій середньомісячний сукупний дохід сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму (встановлена належність особи до вразливої категорії населення)

Детальніше...

Призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Деталі

від ММЦ 05.07.2016 Картинка2 про Призупинення виплат ВПОДо Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги почастішали звернення щодо призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (далі - ВПО), а саме пенсій та адресної допомоги особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі - адресна допомога).

Детальніше...

Більше статей...

  1. У регіонах розпочалися інтерв'ю претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  2. «Говорити одним голосом» або що важливо для стратегічної комунікації у системі БПД
  3. Початок конкурсного відбору претендентів до бюро правової допомоги у Донецькій області.
  4. Правова допомога внутрішньо переміщеним особам: європейські стандарти та національна практика.
  5. Успішне вирішення цивільного спору позивача за договором довічного утримання.
  6. Укладення шлюбів між внутрішньо переміщеними особами
  7. Пам'ятка позичальника, який має заборгованість перед банком за споживчим кредитом та потрапив у скрутне фінансове становище
  8. Виконання батьками обов'язку утримувати дитину
  9. Погашення кредитної заборгованості в зоні антитерористичної операції – питання, яке не дає спокою мешканцям тимчасово непідконтрольної території України та внутрішньо переміщеним особам.
  10. Передача нерухомості у спадок
   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner

   

pamyatka

   

Skype картинка 1

   

Емблема ГО Психологіч.кризова служба 1

   
   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua