Konkurs

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Передача нерухомості у спадок

Деталі

від ММЦ 24.05.2016 Картинка на спадщину 1Одне з найпопулярніших питань серед мешканців громади похилого віку, пов'язане з бажанням передати своїм родичам чи іншим близьким людям нерухомість, що їм належить, у спадок. Яким чином це краще зробити? Оформити заповіт? Подарувати? Укласти договір довічного утримання? Як правильно все оформити, щоб уникнути ризиків? Особливо складно вирішити це питання самотнім літнім людям, які готові віддати своє житло взамін на турботу і увагу від близьких, знайомих чи сусідів. На жаль, бувають випадки, коли стареньких обманюють, і вони опиняються на вулиці.

Детальніше...

Правова консультація щодо порядку перетину неповнолітньою дитиною кордону України без супроводу одного з батьків

Деталі

від КМЦ 16.05.2016 Картинка про вивіз дитини закордон 1

Дізнавшись від знайомих про роботу та послуги, які можна отримати у Краматорському МЦ з надання БВПД, Олена (ім’я героїні змінено з етичних міркувань - прим.автора) звернулася до центру зі своєю проблемою. Жінка, перебувала з чоловіком у зареєстрованому шлюбі, за час якого у них народилася дитина,  але на даний час Олена з чоловіком не проживають разом. Бажаючи кращого майбутнього для себе та своєї дитини, жінка планує виїхати за кордон, але колишній чоловік відповідного дозволу їй не надає.

Детальніше...

Нарада з заступником губернатора Донеччини та управління ООН з питань координації гуманітарних справ

Деталі

mmmm1

У середу 11 травня відбулася чергова загальна координаційна зустріч в приміщенні Жовтневої районної адміністрації Маріупольської міської ради м. Маріуполь за адресою: м. Маріуполь, Центральний район, вул. Митрополитська, 39.

Нарада проходила під спільним головуванням заступника губернатора Донецької області Віктора Васильовича Ремського та управління ООН з питань координації гуманітарних справ за участі голів відповідних департаментів Донецької обласної державної адміністрації з м. Краматорськ. 


Детальніше...

Визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

Деталі

від ММЦ 10.05.2016 Картинка про виселення 1

Що робити в разі тимчасової відсутності наймача або членів його сім'ї? Протягом якого часу зберігається за людиною жиле приміщення в разі тимчасової відсутності? Як захистити свої майнові права? Якщо Вас хвилюють ці питання, то пропонуємо Вам ознайомитися з цією статтею.

Детальніше...

Через те,що частина доказової бази знаходиться на тимчасово окупованій території України,адвокати з Донеччини домоглися змінення та зменшення кількості епізодів кримінального правопорушення у справі про вчинення особами злочинів у сфері наркотичного обігу

Деталі

Емблема БВПД

Обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 КК України, ч. 3  ст. 28 КК України (визнання вчинення злочину організованою групою осіб), ч. 3 ст. 311 КК України, могло обернутися для чоловіків відбуттям покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна відповідно до чинного кримінального законодавства України.

 

Детальніше...

Більше статей...

  1. Спадщина: кілька важливих моментів, про які варто знати
  2. Тренінг для адвокатів з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання
  3. Демонстрація фільму "Північ АТО"
  4. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги
  5. Нарада з Міністром юстиції України щодо створення бюро правової допомоги в Україні
  6. Мін’юст запрошує юристів взяти участь у конкурсі на посади керівників бюро правової допомоги
  7. Представники Маріупольського місцевого центру з надання БВПД прийняли участь у робочій зустрічі з питань правового захисту та захисту прав дітей
  8. Інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом»
  9. 28 квітня о 13.30 у приміщенні ‪Дружківської міської центральної бібліотеки ім.Лесі Українки (м.Дружківка, вул..Енгельса,112) відбудеться показ фільму «Північ АТО». Вхід вільний.
  10. У Мін’юсті відбулася спільна нарада Міністра юстиції та керівників у системі БПД
   

bezoplat-2

   
   
   

Projects 1

   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner

   

pamyatka

   

Skype картинка 1

   

Емблема ГО Психологіч.кризова служба 1

   
   
   

kod

   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua