Адвокат Роман Пікулін допоміг чоловіку довести його невинуватість у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, що призвело до винесення виправдовувального вироку по справі

Деталі


1    Адвокат, який співпрацює з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області, Роман Миколайович Пікулін у цій кримінальній справі діє на підставі доручення, виданого Регіональним центром з надання БВПД у Донецької області від 26.07.2016 №005-0015718.

Детальніше...

На КПВВ «Майорськ» відкрився пункт безоплатних юридичних консультацій

Деталі

1    Для надання необхідної правової допомоги громадянам, котрі перетинають лінію розмежування, та жителів «буферної зони», вчора, 17 січня 2017 року, на контрольно-пропускному пункті в’їзда-виїзду «Майорськ», що на Донеччині, відкрився консультаційний пункт безоплатних  юридичних консультацій.

Детальніше...

Вдала практика захисту адвоката Донецької області у справі про встановлення факту, що має юридичне значення

Деталі

  1  Тривалий час українці стикаються з проблемами орфографічних помилок в офіційних документах, зокрема такі непорозуміння часто виникають при перекладі прізвищ на українську мову. Подібне питання хвилювало гр-ку А, яка звернулась до Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рекомендацією іншої особи. Вона поскаржилась на наявність помилки у її трудовій книжці, а саме неточність в одній букві прізвища. Даний факт для жінки спричинив певні труднощі при оформленні пенсії.

Детальніше...

Захист прав учасників АТО

Деталі

 

 2   Сьогодні, 16.01.2017р., в приміщені Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області відбулося обговорення у форматі круглого столу на тему "Захист прав учасників АТО" для адвокатів Pro bono. У заході прийняли участь представники Української Гельсинської спілки з прав людини у Донецькій області (далі – УГСПЛ), Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області, Ради адвокатів Донецької області, координатор ГО Всеукраїнської правозахисної організації "Юридична сотня" Юлія Дригайло, а також військовослужбовці.

Детальніше...

Успішна справа адвоката Донеччини у справі про спростування позовних вимог банківської установи щодо стягнення кредитної заборгованості

Деталі

1    Банківська установа (далі – банк, позивач) звернулась до суду із позовом про стягнення з Марії Олександрівни (прим.- ім'я героїні змінено з етичних міркувань) заборгованості по кредитному договору б/н від 10.05.2012р., відповідно до якого їй було надано кредит в сумі 8000грн. у вигляді встановленого кредитного ліміту на картковий рахунок зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 30% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner1

   

pamyatka

   

Skype image

   

Emblema GO Psihologich.krizova

   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua