ДО УВАГИ ШАНОВНИХ АДВОКАТІВ!!!

Деталі

1    Запрошуємо Вас до участі у сферичному тренінгу на тему: «Свобода від катувань та інших форм жорстокого поводження», який буде організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області спільно з Amnesty International Ukraine 13 грудня о 10:00 за адресою: вул. Зелінського, 27а (офіс Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області).

Детальніше...

У Краматорську обговорили питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

1    6 грудня 2016 року у Краматорську відбувся круглий стіл «Правозахист ВПО», що був організований Донецькою облдержадміністрацією за підтримки Ради Європи.
    До участі у заході долучилися представники таких організацій, як благодійний фонд «Право на захист», «Норвезька рада у справах біженців», «Донбас SOS», представники Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості, Краматорського місцевого центру з надання БВПД, ООН. З вітальними словами до учасників заходу звернулися ...

 

Детальніше...

Кластер з питань правового захисту

Деталі

1    На початку грудня, 02.12.2016р. відбулася загальна координаційна зустріч, організована Управлінням Організації Об'єднаних націй з координації гуманітарних справ. Захід пройшов о 10 годині у приміщенні Центру соціальних служб за адресою: м.Маріуполь, бул. Хмельницького, 24а.

Детальніше...

Вже відомі експерти програми "Адвокат майбутнього"

Деталі

1    Програма "Адвокат майбутнього" підсилює свої позиції досвідченими експертами адвокатури України, серед яких:

Детальніше...

Деякі правила придбання та зберігання зброї

Деталі

1    В умовах збройного конфлікту на територіях Донецької та Луганської областях не дивним є явище розповсюдженості зброї серед населення. Здебільшого, на думку громадян, вони намагаються захистити себе та своїх рідних в умовах сьогодення. Проте далеко не всі з них мають дозвіл на зберігання зброї. Більш того, чимало власників не знайомі з законодавчо закріпленими правилами зберігання та використання такої зброї.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner1

   

pamyatka

   

Skype image

   

Emblema GO Psihologich.krizova

   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua