Незабаром у Донецькій області розпочнуть роботу бюро правової допомоги.

Деталі

Emblema BVPD  З метою оптимізації  системи територіальних органів Міністерства юстиції, скорочення видатків державного бюджету на їх утримання та функціонування, розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги та електронних сервісів, адміністрування яких здійснює Мін’юст. 11.02.2016 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», якою передбачено утворення бюро правової допомоги (далі – бюро). 

Детальніше...

Правова лекція для педагогічного складу міста Маріуполь.

Деталі

    1В останню п’ятницю серпня, 26.08.2016р., в приміщенні загальноосвітньої школи № 65 представники системи безоплатної правової допомоги (далі – БПД) здійснили виїзний захід, направлений на підвищення правової обізнаності працівників сфери освіти м. Маріуполь.

Детальніше...

Стратегічне бачення розвитку України

Деталі

     strategichne bachennya rozvitku 1У понеділок, 15 серпня, відбулася публічна презентація та обговорення стратегічного бачення розвитку України– напрацювань Несторівської групи. Учасники Несторівської групи запросили активних жителів міста долучитися до діалогу. Фахівець з комунікації Регіонального центру з надання БВПД у Донецькій області – Дар’я Нефьодова теж приймала участь у заході.

Детальніше...

Успішний захист адвоката Донеччини у вирішенні справи військовослужбовця.

Деталі

        Zdor K S foto advokata Досить важливе питання, яке зміг вирішити адвокат залучений до справи за допомогою центру, це скасування рішення про скасування наказів, поновлення на службі, стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, зобов'язання нарахувати і виплатити премію і додаткову грошову винагороду.

 

 

Детальніше...

Прийняття спадщини на непідконтрольній Україні території.

Деталі

          news 11 08  Ще одне проблемне питання серед клієнтів Маріупольського місцевого центру з надання БВПД - прийняття спадщини, якщо спадкове майно знаходиться на території, непідконтрольній Україні, або якщо останнім місцем проживання спадкодавця є територія, непідконтрольна Україні.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Регіональний установчий семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги на Донеччині.
  2. Новий пілотний проект з реєстрації шлюбу за 24 години починає діяти в місті Маріуполі.
  3. Зустріч з представниками ООН щодо надання правової допомоги у кримінальному провадженні.
  4. Поновлення виплат переселенцю.
  5. Посилення правової спроможності громад – одне з головних завдань для центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  6. Державна реєстрація громадських формувань - нова послуга місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  7. Громадські формування проходитимуть державну реєстрацію за новим порядком.
  8. Закриття кримінального провадження у справі про зайняття гральним бізнесом – успішний захист адвоката Донеччини.
  9. Адвокат Донеччини домоглася справедливості у справі про скасування судових наказів щодо нарахування заборгованості за користування житлово-комунальними послугами.
  10. Призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner1

   

pamyatka

   

Skype image

   

Emblema GO Psihologich.krizova

   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua