ДО УВАГИ АДВОКАТІВ!

Деталі

     2016-10-01

Детальніше...

Круглий стіл з питань отримання субсидій, пенсій внутрішньо переміщеним особам та особам, що проживають поблизу лінії розмежування

Деталі

NRC    22 вересня 2016 року відбувся круглий стіл з розгляду проблемних аспектів в отриманні субсидій внутрішньо переміщеними особами (далі – ВПО) та особами, що  мешкають на лінії розмежування, проблемних питань щодо отримання пенсії за віком на пільгових умовах внутрішньо переміщеними особами та особами, що проживають поблизу лінії розмежування. Захід організований Норвезькою радою у справах біженців (далі – NRC) проходив у приміщенні Центру Правової Допомоги NRC у м. Краматорську Донецької області. Представником від Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Донецькій області був директор центра - Курільчук Ігор Геннадійович.

Детальніше...

Відкрито реєстрацію на участь у міжнародній конференції «Посилення правової спроможності громад»

Деталі

logo200Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти, Міжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків. Відкрито реєстрацію на участь у конференції.

У рамках конференції розглядатиметься низка питань щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад, зокрема:

як залучити громади до процесу якісних змін?
▪ як вплинути на корупційні традиції?
▪ як вирішувати спори без суду?
▪ як посилити правові можливості вразливих верств населення?
▪ як вирішувати правові питання без юристів?

Детальніше...

Правова допомога адвоката Донеччини щодо забезпечення права на пільговий проїзд

Деталі

 Korolovii Oleni Ivanivni   Одним із важливих питань у розвитку державної політики є встановлення та забезпечення соціальних гарантій для кожного громадянина України, адже, відповідно до Конституції України, Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою (ст.1), а також усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах (ст. 21).

Детальніше...

Правопросвітницька робота для представників сфери освіти та батьків

Деталі

1    Учора, 08.09.2016р., в приміщенні загальноосвітньої школи № 53, що знаходиться за адресою: м. Маріуполь, вул. Урицького, 79а, представники системи безоплатної правової допомоги (далі – БПД) здійснили виїзний захід, направлений на підвищення правової обізнаності класних керівників, батьків учнів та керівництва загальноосвітнього закладу міста Маріуполь.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Безоплатна правова допомога

   

ATO

   

BVPD

   

inform

   

Digest banner1

   

pamyatka

   

Skype image

   

Emblema GO Psihologich.krizova

   
   
   
   
© 2015 Донецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua